Aprílový karneval v pečovatelském domě

Aprílový karneval v pečovatelském domě

Aprílový měsíc duben nás vyzval k tomu, abychom vymysleli nějaký vtipný program pro naše seniory. Skutečně 1. dubna naše charitní pečovatelská služba uspořádala velice oblíbený karneval neboli hudební odpoledne plné hudby, zpěvu a soutěží.

Veselé odpoledne uvítala Kleopatra s Faraonem. Měli pro účastníky malé překvapení (nově nalepenou obrazovou tapetu ve společenské místnosti).

Některé odvážné obyvatelky ve svých převlecích nebyli ani k poznání jako např. princezna Krasomila nebo havajská tanečnice apod.

Jako vždy se o hudební doprovod postaral Vlad. Kábrt, tentokrát v převlečení za klauna.

Milou návštěvou byl i Elvis Presley, který byl od toho pravého k nerozeznání. Jeden z obyvatel nám zahrál na saxofon a tak se nám představil jako Felix Slováček. Přišly nás potěšit ženy z Červené Hory a představily se nám jako cvičenky Poupata ze spartakiády, sklidily velký úspěch.

Program byl bohatý, doufáme, že se nikdo nenudil. V závěru porota vyhodnotila a odměnila odvážné masky a předala ceny. „Těšíme se na další karneval, co zase naše pečovatelky pro nás příště připraví.“, takto se rozcházeli účastníci veselého odpoledne.

 

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930