Děkujeme za přáníčka pro klienty pečovatelské služby

Děkujeme za přáníčka pro klienty pečovatelské služby
Pečovatelská služba obdržela na 800 přáníček, které vyrobily děti i dospělí z různých částí České Republiky a které jsme mohli rozdat mezi seniory.

Chceme z celého srdce touto cestou poděkovat všem dětem z kroužků z Domu dětí a mládeže Praha 5, ze školní družiny v Tišicích u Neratovice a také třídě 5.B ZŠ U Obory. Dále lidem ze Středních Čech (Tišice, Hovorčovice), z Prahy, z Třebíče, z Perninku, z Pyšel a z Králova Dvora i jejich rodičům, učitelkám a všem, kteří se na přípravě nádherných a nápaditých přáníček a dárků k Vánocům pro naše seniory, podíleli.

Je obdivuhodné, že se našla taková spousta skvělých lidiček, kteří se snaží udělat radost. Říká se, že pokud někdo udělá radost druhému člověku, tak se mu dvojnásobně radost vrátí do jeho srdce. Pokud to člověk vyzkouší, tak pozná opravdovou radost v srdci. Děkujeme všem dospělým, že jsou dobrým vzorem jejich ratolestem. Všichni senioři byli nadšeni a jejich oči opravdu zářili radostí, jak je to vidět i na fotografiích.

Obdarovali jsme, jak klienty ve dvou pečovat. domech těch je více jak 50 a ještě 160 klientů v terénu, o které se staráme v jejich domácnostech. Někteří bydlí na samotě u lesa a pečovatelka je jediným člověkem, kterého za celý den vidí, vždy se na svoji pečovatelku těší. Stávající se naše pečovatelky i jejich členy domácnosti a kolikrát se jim svěří se svými starostmi více než rodině. Díky tedy Vám všem naše pečovatelská služba mohla rozdat radost a rozsvítit světýlko lásky v domovech všech našich klientů, kteří Vám z celého srdce děkují.

Milé děti nezapomínejte na své babičky a dědečky, navštěvujte se, povídejte si s nimi a mějte je rádi. Vždyť oni na Vás čekají a touží po Vaší lásce. Velké díky za vše co jste pro naše seniory udělali a ať ta radost z Vašich dobrý skutků ve Vás roste a sílí. Buďte takovými světýlky lásky i pro ostatní, ať takovýchto dobrých lidí přibývá. S věčností, láskou a úctou Charitní pečovatelská služba Červený Kostelec,

Vlčková L. vedoucí

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031